In memoriam Bennie Bos

Vrij kort na het overlijden van Gerard Kuis is ons wederom een bekende Spekscheeter ontvallen. Bennie Bos, beter bekend als “Bos Bennie”, is donderdag 10 juni op 83-jarige leeftijd overleden. Vanaf het 1e uur is Bennie lid geweest van onze vereniging, allereerst als lid van de Raad van Elf en later tevens als bestuurslid. Gedurende deze periode heeft hij 3x de functie van secretaris van de Hoogheid bekleed. In 1981 was hij de rechterhand van Prins Jan II (Booijink), in 1983 van Prins Jan III (Braakhuis) en in 1987 van Prins Wim I (Rijsman). Jarenlang was hij spreekstalmeester tijdens de gala-avonden en op Rosenmontag had hij dezelfde taak tijdens het Spekscheetersrosenmontagspektakel in de toenmalige residentie café Assen.

De werkzaamheden op de achtergrond waren wellicht nog groter. Alles wat met techniek te maken had kwam in handen van Bennie zoals de bouw van de Prinsenwagen, op- en afbouw van het galatoneel, opstellen geluidsinstallaties, contacten met leveranciers van materialen, etc., etc. Eigenlijk teveel om op te noemen. Ook tijdens het ziekenbezoek was Bennie vrijwel altijd van de partij.

Kortom een “duizendpoot” voor de vereniging, die we dan ook veel dank zijn verschuldigd.

We hebben Bennie leren kennen als een zeer sympathiek en behulpzaam persoon die zich vol overgave heeft ingezet voor onze vereniging. We wensen zijn vrouw Tonny, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe.

Bennie-Bos-1.jpg#asset:19133

Bennie-Bos-2.jpg#asset:19134Terug

Agenda

  1. zaterdag 08-01-2022 - 20:30 uur

    Prinsenbal in zaal Het Bolscher

  2. woensdag 12-01-2022 - 13:30 uur

    Bekendmaking Schoolprins en Schoolprinses 2022

  3. vrijdag 14-01-2022 - 20:00 uur

    Feestavond 44 jaar Spekscheeters Gala - Het Bolscher

Twitter

Mis het niet

  1. zaterdag 13-11-2021 - 20:30 uur

Cv De Spekscheeters Vasse - 2015
Powered by Craft CMS
Cv De Spekscheeters Vasse - 2015
Powered by Craft CMS