Bekendmaking schoolprins Loet en schoolprinses Juliët van de Mariaschool Vasse

Afgelopen woensdag was de bekendmaking van de schoolprins en schoolprinses van de Mariaschool in Vasse. Voor iedereen van groep 8 en de rest van de school was het een grote verrassing wie er dit carnavalsjaar prins en prinses zouden worden. De vader van de prins en de vader van de prinses zaten verkleed en onherkenbaar op het podium. De vaders gaven antwoord op de vragen van Juf Ellen. Zo werd aan de hand van de vragen en antwoorden duidelijk wie dit carnavalsjaar prins en prinses zouden worden.
De eerste ontknoping was die van de prins, want Loet Kamphuis is prins geworden. Niet veel later volgde de spannende ontknoping van de prinses en werd bekend dat Juliët Boswerger prinses is geworden. Vol ongeloof liep het duo van het podium af om zich om te toveren tot echte prins en prinses. Naderhand werden Prins Loet en Prinses Juliët opgenomen in de hofhouding van Prins Frank I en Secretaris Peter van CV de Spekscheeters, ook werden zij onderscheiden en ontvingen ze een prachtige medaille.

Vervolgens gingen alle leerlingen van groep 8 naar het huis van prins Loet en prinses Juliët om daar de boog op te tuigen en de roosjes te maken. Het was een mooie middag waarin dromen zijn uitgekomen.

Voor meer foto's van de ontknoping, klik hier.




Terug

Agenda

Mis het niet

  1. zondag 08-02-2026 - 15:00 uur

Cv De Spekscheeters Vasse - 2015
Powered by Craft CMS
Cv De Spekscheeters Vasse - 2015
Powered by Craft CMS